کارت ویزیت کتان

در حال حاضر چاپ و تولید انواع کارت‌های ویزیت یکی از مهم‌ترین حوزه‌هایی است که می‌توانید از این طریق کسب و کار خود را به دیگران معرفی کنید. میزان موفقیت شما در تاثیر گذاری روی افراد و معرفی کسب و کار خود، رابطه مستقیمی با میزان فروش و موفقیت شما دارد. اما برای چاپ کارت ویزیت بدین روش، ابتدا نیاز دارید تا اطلاعات کلی راجع به تیراژ، قیمت چاپ کارت کتان و… اطلاعات داشته باشد. به همین جهت در این مطالب سعی کردیم مواردی که نیاز دارید بدانید را در اختیار شما بگذاریم.

کارت ویزیت کتان

ویژگی‌های کارت ویزیت کتان چیست؟

یکی از مهم‌ترین خصوصیات این نوع کارت دو رو بودن یا یک رو بودن آن است. در واقع اینکه بخواهید کارت شما یک رو باشد یا دو رو باشد، بستگی به میزان اطلاعاتی که می‌خواهید در یک کارت به مشتری ارائه کنید، دارد. معمولا کارت‌هایی که در هر دو طرف آن‌ها اطلاعات مختلف ثبت شده است، هزینه بیشتری را برای افراد در پی دارد.

معمولا برای کارت‌های ویزیتی که تنها دارای دو رو طرح هستند، از کاغذ کتان آلمان استفاده می‌شود. برای کاغذ کتان یک رو هم از کتان امباس استفاده می‌شود. از سمت مقابل کارت دو‌رو از ظاهر شکیل‌تر و رسمی ترس برخوردار است. ویژگی‌های برجسته کارت ویزیت کتان به شرح زیر است:

  • ابعاد کارت: کارت ویزیت ساخته شده با کتان از اندازه ایده‌آلی برخوردار است. این کارت‌های معمولا درسایز 4.8 * 8.5 سانتی‌متر طراحی می‌شوند که با توجه به اندازه و آناتومی دست انسان است.
  • ظاهر زیبا: استفاده از این کاغذ برای کارت ویزیت، باعث ایجاد یکی از جدیدترین نسل‌های کارت ویزیت شده است که ظاهر زیبا و متفاوت آن‌ها باعث تاثیرگذاری بیشتر اطلاعات شما بر ذهن افراد می‌شود.
  • استحکام مناسب: کارت ویزیت معمولا نیاز به استحکام زیادی ندارد به همین دلیل هم این نوع کاغذها از استحکام متوسطی بهره‌مند هستند که برای کارت ویزیت کافی است.
  • سریع آماده شدن: نکته مهم دیگر در رابطه با کارت ویزیت کتان آماده شدن این کارت‌های در زمان نسبتا کوتاه است.
  • قیمت به صرفه: در مقابل تمامی نکات مثبتی که راجع به کاغذ کتان ذکر شد، این نوع کاغذ قیمت بسیار به صرفه و پایینی دارد که از این نظر هم انتخاب کاغذ کتان برای کارت ویزیت را برای کارت ویزیت مناسب می‌کند.

سفارش کارت ویزیت کتان

امکان سفارش کارت ویزیت کتان در  سایت چاپ آساره وجود دارد و شما می‌توانید تنها با ثبت سفارش خود و ذکر موارد مهم، پس از چند روز کارت‌های خود را در تیراژهای مختلف تحویل بگیرید. حتما توجه کنید که پیش از ثبت سفارش چ، سایز کارت ویزیت مورد نظر، یک رو بودن یا دو رو بودن آن، تیراژ و… را مشخص کنید. معمولا حداقل تیراژ قابل سفارش 1000 عدد است.

مزیت مهم استفاده از کاغذ کتان برای تولید کارت‌های ویزیت، جنس این کاغذ است. کاغذ کتان از بافت‌های ریز و درشتی تشکیل شده که هنگام لمس کردن آن کاملا احساس می‌شوند و به همین دلیل علاوه بر ایجاد حس خوب در فرد، باعث تاثیرگذاری بیشتر می‌شوند. علت بافت ریز و درشتی که در کاغذ کتان وجود دارد، به فرمول ساخت مخصوص این کاغذ و خمیر متفاوتی است که در ساخت آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. این بافت همچنین باعث ایجاد جلوه خاصی می‌شود که برای فرد زیبایی بصری ایجاد می‌کند.

برای سفارش کارت ویزیت کتان توصیه می‌کنیم ابتدا به صورت دقیق هدف خود را از ساخت کارت مشخص کنید و در نظر بگیرید که چه اطلاعاتی را می‌خواهید با این کارت به فرد منتقل کنید. سپس در مورد مواردی مثل یک رو بودن یا دو رو بودن کارت، اندازه آن، تیراژ محصول و… تصمیم گیری کنید تا کارت شما در کمترین زمان ممکن تولید و برای شما ارسال شود. توجه کنید که تولید کارت ویزیت کتان سریع انجام می‌شود و به همین دلیل معمولا سفارش شما در مدت زمان کمی آماده می‌شود.

 

جهت استعلام، مشاوره و ثبت سفارش با ما در تماس باشید!

در نهایت آماده سازی کارت ویزیت کتان دارای مراحلی است که سعی کردیم در این مطلب به صورت مختصر به آن‌ها اشاره کنیم تا بتوانید بدون هیچ گونه ابهامی نسبت به ثبت سفارش خود اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *