پاکت نامه ملخی

در حال حاضر نیاز به چاپ کارت های مختلف در انواع کسب و کارها وجود دارد. بهش زیادی از تبلیغات و معرفی موارد مختلف از طریق پاکت‌ها انجام می‌شوند. پاکت نامه ملخی یکی از آن مواردی است که امروزه کاربردهای متفاوتی در زمینه معرفی موارد مختلف، تبلیغات، دعوت و… کاربرد دارد. در این مطلب از سایت چاپ آساره قصد داریم تا یه تمامی نکاتی که هنگام سفارش پاکت ملخی نیاز دارید بدانید، اشاره کنیم. هرچه پیش از سفارش این پاکت‌ها در مورد جزییات آن اضلاع بیشتری داشته باشید، قطعا پاکت مورد پسندتری خواهید داشت.

پاکت نامه ملخی

پاکت نامه ملخی

امروزه دامن نامه‌های مختلفی تولید می‌شوند که در جزئیات و موارد مصرف با یکدیگر تفاوت دارند. یکی از متداول‌ترین موارد مصرف این محصولات، پاکت نامه ملخی است که مصارف گسترده‌ای دارد. پاکت ملخی فقط برای ارسال نامه‌ها استفاده نمی‌شود. این محصول از مواد صاف و نازک ساخته می شود‌. درواقع جنس آن نسبت به بسیاری از کاغذهای دیگر مسطح است و دارای اصطکاک چندانی با محیط خارج نیست. این موضوع کمک می‌کند تا نامه یا کاغذهای دیگری که در پاکت قرار می‌دهید، به سادگی از پاکت بیرون بیایند. این موضوع از داره شدن کاغذ هنگام بیرون کشیدن آن از پاکت جلوگیری می‌کند.

 

پاکت نامه ملخی اندازه‌های متداولی دارد ولی به‌طور معمول در ابعاد 24 × 11 سانتی متر تولید می شوند. یکی دیگر از نکاتی مهمی که در تولید این نوع پاکت وجود دارد، گرماژ آن است. جهت رفع نیازهای مختلف کاغذ این پاکت‌ها در انواع گرماژ تولید می‌شوند. همچنین رنگ‌هایی که این پاکت‌ها دارند، متفاوت است. بنابراین پاکت نامه ملخی هم به نوبه خود انواع مختلفی دارد که برای رفع نیازها و با درنظر گرفتن سلایق متفاوت تولید می‌شود‌

طراحی پاکت نامه ملخی

یکی از مزیت‌های مهم استفاده از این نوع پاکت‌ها، ظاهر جذاب و متفاوت آن‌ها نسبت به دیگر کاغذهای تبلیغاتی است که با کمترین هزینه می‌توانید آن را تهیه کنید. تحقیقات ثابت کرده‌اند که واکنش افراد به تبلیغات رنگی با جنس کاغذ متفاوت بیشتر است و مدت زمان بیشتری کاغذ را نگه می‌دارند. در نتیجه شانس انتقال اطلاعات شما و شناساندن شما به افراد، بالا می‌رود. پاکت نامه ملخی دارای چنین خصوصیاتی است که باعث می‌شود افراد به نسبت بیشتری مورد هدف تبلیغات شما قرار بگیرند‌.

 

در واقع می‌توان گفت پاکت‌های رنگی یک روش هوشمندانه برای انتقال اطلاعات به مشتریان است که تنها با انتخاب کاغذهای رنگی، که هزینه چندانی متفاوتی ندارند، باعث بهبود روند فروش و برندسازی شما می‌شود.  همچنین اثرگذاری این پاکت‌ها از لحاظ بصری هم قابل توجه است. اگر رنگ پاکت نامه ملخی که انتخاب می‌کنید با رنگ غالب برند شما هماهنگ باشد، برای طیف بیشتری از افراد جامعه قابل شناسایی خواهد بود.

 

مثلا اگر رنگ غالب برند شما سبز یا زرد است، می‌توانید با انتخاب رنگ پاکت نامه ملخی پررنگ‌تر یا کم‌رنگ‌تر، می‌توانید به تبلیغات خود جلوه حقیقی‌تری بدهید. یک نوع مهم از پاکت‌های ملخی، پاکت جیبی است که برای نگهداری قبض‌ها، عمس، رسید و… هم مورد استفاده قرار می‌گیرند. به همین دلیل این محصولات برای انواع مصارفی که مد نظر دارید، مناسب هستند.

جهت استعلام، مشاوره و ثبت سفارش با ما در تماس باشید!

سفارش پاکت نامه ملخی

جهت سفارش انواع پاکت‌ نامه‌ها، می‌توانید سوالات خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید. توصیه می‌شود حتما پیش از سفارش این پاکت نامه راجع به محتوایی که برای انتقال به مخاطب مد نظر دارید، فکر کنید و جذاب‌ترین موارد را انتخاب کنید. حتما در نظر داشته باشید که راجع به تیراژ مد نظر خود حتما تعداد مناسبی را انتخاب کنید. به علاوه اینکه حتما در مورد جزییات و رنگ پاکت نامه تصمیم مناسبی بگیرید.

 در آخرین مرحله می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید‌. چاپ کردن این پاکت نامه با کیفیت بالایی انجام می‌شود و همچنین زمان نسبی پاپ آن به نسبت تیراژ متفاوت خواهد بود. اما به نسبت در سریع‌ترین زمان ممکن مراحل چاپ انجام خواهد شد. کاغذ به‌کار رفته برای چاپ این پاکت نامه مرغوب و با کیفیت است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *