سربرگ A5

در حال حاضر صنعت تبلیغات با وجود انواع کاغذهای متفاوت و فناوری‌های جدیدی در صنعت چاپ، دچار تغییر و تحول اساسی شده است. یکی از محصولاتی که به این واسطه تولید می‌شود، سربرگ است. اگر شما هم قصد سفارش سربرگ A5 را دارید، توصیه می‌کنیم این مطلب سایت چاپ آساره را تا انتها دنبال کنید.‌

سربرگ‌ها با وجود دیجیتالی شدن فرآیندهای مختلف، هنوز هم موارد مصرف بسیار زیادی دارند. به همین جهت سعی کردیم تا در این مقاله فاکتورهای مهمی که در رابطه با چاپ سربرگ‌ وجود دارد را برای شما توضیح دهیم تا درک بهتری نسبت به انواع سربرگ و چگونگی سفارش آن داشته باشید.

سربرگ A5

سربرگ A5 چیست؟

سربرگ نوع خاصی از کاغذها است که اطلاعات مهمی را به مخاطب می‌رساند. سربرگ‌ در اندازه‌های مختلف تولید می‌شود. مشهورترین نوع آن هم سربرگ‌هایی هستند که دارای سایز A4 و A5 است. این دو نوع از مصرف ترین موارد سربرگ هستند.  سربرگ‌ معمولا در سازمان‌های مختلفی کاربرد دارد. از جمله موارد مصرف سربرگ هم می‌توان به: شرکت‌های بزرگ، کارخانه‌ها، ادارت و… اشاره کرد. همچنین علاوه بر مواردی که ذکر شد، سربرگ خاص هم وجود دارد که تنها در مواقع به خصوصی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سربرگ خاص هم می‌تواند در اندازه متفاوت از جمله A4 و A5 تولید شود. این مدل سربرگ در مراسم‌ها و‌موارد خاصی از جمله مناسبات مذهبی، اعیاد و موارد این چنینی مورد استفاده قرار می‌گیرند. سربرگ فانتزی مدل دیگر سربرگ‌های جدید است که در مناسبات خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد.

چرا از سربرگ A5 استفاده کنیم؟

استفاده از سربرگ باعث می‌شود شما حجم مناسبی از اطلاعات را بدون صرف وقت زیاد به مخاطب انتقال دهید. خیلی اوقات برای انتقال اعداد و ارقام، شماره تلفن‌ها، اسامی و… متن‌های بلند بالای مختلف نوشتن پاراگراف‌های بلند مرسوم نیست و باعث می‌شود کنه مطلب در میان انبوه اطلاعات گم شود.  به همین جهت از کاربرگ استفاده می‌شود. مزیت مهم سربرگ A5 انتقال اطلاعات در نگاه اول است.

شما می‌توانید تمام مشخصات اصلی واحد خود از جمله اسم شرکت، آدرس، آرم شرکت، تاریخ، شماره تلفن و… را در سربرگ درج کنید. شما می‌توانید بسته به اطلاعاتی که می‌خواهید درج کنید، از سربرگ‌ها استفاده کنید. سربرگ A5 یکی از متداول‌ترین سربرگ‌هایی است که خصوصا در ادارات کاربردهای فراوانی دارد.

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های استفاده از سربرگ این است که هنگام انتقال نامه بین ادارات، تنها با نگاه کردن به سربرگ، می‌توانید متوجه شوید که نامه مربوطه از کدام اداره ارسال شده است. بدین ترتیب در وقت خود صرفه جویی می‌کنید. همچنین هنگام بایگانی و پیدا کردن یکن نامه به خصوص، دسترسی و طبقه بندی نامه‌ها  روش راحت‌تر است.

جهت استعلام، مشاوره و ثبت سفارش با ما در تماس باشید!

سفارش سربرگ A5

برای اینکه سربرگ مورد نظرتان را داشته باشید، ابتدا به اطلاعاتی که می‌خواهید در آن ثبت کنید ‌و‌قرمت این اطلاعات توجه کنید. سایز این سربرگ  21 × 15 سانتی متر است. این اندازه برای سربرگ A5 تعریف شده است. همچنین شما می‌توانید اطلاعات مورد نظر را در یک رو یا دو روی سربرگ‌ چاپ کنید. چاپ اطلاعات به صورت دو رو باعث می‌شود تا حجم اطلاعات بیشتری را در قالب یک سربرگ ارائه دهید.

 زمان آماده شدن این سربرگ معمولا کوتاه است و پس از ثبت سفارش شما، در مدت زمان کوتاهی سریرگ‌ها آماده خواهند بود. سربرگ A5 مصارف گسترده‌ای دارد و به همین دلیل در سازمان‌های مختلف کاربرد دارد. نکته مهم در سفارش سربرگ این است که حتما توجه کنید سربرگ را در تیراژ مناسب سفارش کنید. ثبت سفارش با تیراژ کم یا زیاد می‌تواند باعث هدر رفت هزینه و وقت شما شود.

قیمت سربرگ A5

در حال حاضر استفاده از انواع سربرگ‌ها در ادارات و سازمان‌های مختلف کاربرد دارد. یکی از مهم‌ترین انواع این محصولات، سربرگ A5 است که می‌تواند حجم مناسبی از اطلاعات را به مخاطب شما منتقل کند. شما می‌توانید از یک رو یا هر دو روی سربرگ‌ برای ثبت اطلاعات مورد نظرتان استفاده کنید. برای چاپ سربرگ A5 می‌توانید سفارش خود را در تیراژ مناسب ثبت کنید و پس از مدت زمان کمی سفارش شما آماده خواهد شد. برای تحویل این سربرگ‌ها از کاغذ با کیفیت استفاده می‌شود.

 زمان آماده شدن این سربرگ معمولا کوتاه است و پس از ثبت سفارش شما، در مدت زمان کوتاهی سریرگ‌ها آماده خواهند بود. سربرگ A5 مصارف گسترده‌ای دارد و به همین دلیل در سازمان‌های مختلف کاربرد دارد. نکته مهم در سفارش سربرگ این است که حتما توجه کنید سربرگ را در تیراژ مناسب سفارش کنید. ثبت سفارش با تیراژ کم یا زیاد می‌تواند باعث هدر رفت هزینه و وقت شما شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *