سربرگ کتان

چاپ سربرگ یکی از پروسه‌های مهم در سازمان‌ها است که باعث می‌شود شناختن واحد مربوطه برای افراد راحت‌تر باشد در واقع می‌توان گفت استفاده از سربرگ باعث می‌شود تا شناخت واحد شما به صورت مجزا امکان پذیر باشد. صرف نظر از اینکه فعالیت شما در کدام موزه است، سربرگ باعث نوعی هویت بخشی و برند سازی می‌شود به طوریکه شناخت واحد شما برای افراد دیگر با نگاه به سربرگ بسیار راحت‌تر خواهد بود. سربرگ ها انواع مختلفی دارند که از جمله پرمصرف‌ترین آن‌ها برای افراد، سربرگ کتان است. در این مطلب از سایت چاپ آساره راجع به مهم‌ترین نکات سفارش و تهیه این نوع سربرگ صحبت خواهیم کرد.

سربرگ کتان

معرفی سربرگ کتان

سربرگ کتان یکی از مشهورترین انواع سربرگ است که توانسته نیاز بسیاری از واحد‌های کوچک و بزرگ را تامین کند. استفاده از سربرگ کتان مزایای بسیاری دارد که در ادامه راجع به آن صحبت خواهیم کرد. سفارش سربرگ کتان اگر طبق اصول تعریف شده انجام گیرد، باعث می‌شود سربرگ تولید شده بیشترین هماهنگی را با واحد شما داشته باشد.

نکته قابل توجه در مورد این محصول است است که خود سربرگ کتان هم در انواع متفاوتی تولید می‌شود تا بتواند پاسخگوی تنوع سلیقه‌های موجود در بازار باشد. یکی از مهم‌ترین انواع این محصول سربرگی است که به 120 گرمی معروف است. منظور کاغذ سربرگ است که 120 گرم وزن دارد و یکی از مناسب‌ترین کاغذها برای چاپ پاکت نامه و سربرگ است. خود سربرگ کتان 120 گرمی هم در دو شکل متنوع تولید می‌شود:

  1. سربرگ اندازه A4 کتان 120 گرم
  2. سرنسخه A5 کتان 120 گرم

طراحی سربرگ کتان

طراحی سربرگ کتان اگر درست انجام شود، می‌تواند باعث راحت‌تر شناخته شدن واحد شما برای دیگر افراد شود. به علاوه ماندگاری برند شما در ذهن افراد هم بیشتر خواهد شد. بدین منظور می‌توانید با کارشناسان ما راجع به طراحی تاثیر گذار سربرگ صحبت کنید. مورد دیگری که باید مد نظر قرار دهید رنگ سربرگ است. اگر رنگ سربرگ مناسب و چشم نواز باشد، راحت‌تر قابل تشخیص خواهد بود.

حداقل تیراژ مدنظر برای چاپ سربرگ 1000 عدد است. البته معمولا سفارش‌ها در تیراژهای بالاتر ثبت می‌شود. سربرگ‌‌های تولیدی در این مرکز با پرفراژ تحویل داده می‌شوند. پرفراژ برای جدا کردن سرنسخه مورد نیاز است و باعث راحتی کار شما خواهد شد. مورد بعدی شماره زنی است. شماره زنی هم باعث می‌شود تا کارکردن شما با سربرگ کتان سهل‌تر شود. شماره زنی یعنی ضرب شماره به صورت تکی و دوتایی و 2 برگی و 3 برگی ارائه می‌شود.

جهت استعلام، مشاوره و ثبت سفارش با ما در تماس باشید!

مراحل سفارش سربرگ کتان

برای آنکه سربرگ مخصوص به واحد خود را داشته باشید، باید برای چاپ سربرگ با یک چاپخانه خوب همکاری کنید. این همکاری باعث می‌شود بتوانید سربرگ را با کیفیت خوبی چاپ کنید. برای داشتن سربرگ مورد نظر باید ابتدا تصمیم بگیرید که علاوه بر نام و برند سازمان می‌خواهید توضیحات بیشتری ثبت کنید یا خیر. سپس در مورد رنگ سربرگ می‌توانید تصمیم بگیرید. بعد از طراحی اولیه فایل را برای چاپخانه می‌کنید.

در این مرحله می‌توانید از فایل‌های آماده چاپخانه هم ایده بگیرید. این فایل‌ها از جمله طراحی‌های قبلی هستند. در ادامه می‌توانید راجع به تیراژ مد نظرتان تصمیم گیری کنید. در مرحله آخر هم می‌توانید راجع به زمان آماده شدن سربرگ و دیگر موارد سوالات خود را مطرح کنید.

سخن آخر

سربرگ ها یکی از انواع تولیدات پرمصرفی هستند که امروزه در مراکز مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. شما می‌توانید با طراحی سربرگ مناسب از مزایای داشتن سربرگ خوب بهره‌مند شوید. یکی از مهم‌ترین انواع این تولیدات، سربرگ متان است که در مراکز مختلف مورد استفاده قرار گرفته است. از مزیت‌های مهم استفاده از سربرگ کتان آماده سازی به نسبت سریع و همچنین هزینه تولید پایین آن است. سربرگ کتان 120 گرمی و دیگر انواع سربرگ‌های کتان در چاپخانه تولید می‌شوند. در نهایت داشتن یک سربرگ چشم نواز به شناخته‌تر شدن و هویت سازی واحد شما منجر می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *