تراکت A4

در حال حاضر روش‌های مختلفی برای تبلیغات و معرفی کسب و کار شما وجود دارد. تمامی این روش‌ها در راستای شناساندن شما برای افراد جامعه هدف مورد نظر عمل می‌کند. در طی زمان به سبب نیاز به روش‌های جدید تبلیغات، همواره شیوه‌های تبلیغاتی به روز رسانی شده‌اند. یکی از بهترین روش‌هایی که امروزه واحد‌های مختلف از آن استفاده می‌کنند، پخش تراکت است‌. یکی از انواع مهم این محصولات تراکت A4 است که صرفه اقتصادی خوبی دارد.

تراکت‌ها محصولات جذاب و مقرون به‌صرفه‌ای هستند که می‌توانند به سادگی نیاز شما برای تبلیغات ارزان را برآورده کنند. در این مطلب قصد داریم تا راجع به انواع چاپ تراکت، نکات مهم پیش از سفارش این محصولات، چاپ آن‌ها و… مواردی را ذکر کنیم‌.

تراکت A4

تراکت A4 چیست؟

اما این نوع تراکت به نوبه خود ویژگی‌هایی دارد که این محصول را متفاوت می‌کند. امکان چاپ ان روی کاغذ تحریر و‌ گلاسه از ویژگی‌های جالب تراکت A4 است. همچنین امکان چاپ هم به‌صورت یک رو و هم دو‌رو برای این تراکت وجود دارد. مهم‌ترین مزیت این محصول هم قسمت ارزن و مقرون به‌صرفه بودن استفاده از این کاغذهای تبلیغاتی است.

 شما می‌توانید در مدت چند دقیقه تراکت A4 خود را به صورت آنلاین سفارش داده و پس از چند روز آن را دریافت کنید. برای سفارش هم می‌توانید ابتدا به بخش سفارشات سایت مراجعه کرده و در باکس مربوطه محصول مورد نظر خود را ثبت کنید. شما می‌توانید درایندثسمت انواع ویژگی‌های محصول از جمله جنس کاغذ مورد نظرتان برای چاپ، تیراژ محصول و موارد دیگر را چک کنید. سایز موارد را هم می‌توانید در این قسمت ثبت کنید.

مزیت استفاده از تراکت A4

همانطور که اشاره کردیم، درحال حاضر تبلیغات برای انواع واحد‌های مختلف بسیار حیاتی است و نقش مهمی در افزایش فروش و بندر سازی انواع سازمان‌ها کوچک و بزرگ بازی می‌کند. دنیای تبلیغات تبدیل به عرضه تاخت و تازه بسیاری از واحدها برای بازاریابی تبدیل شده است.

نکته قابل توجه در این مورد این است که هزینه تبلیغاتی مانند اجاره بیلبورد، تبلیغات تلویزیونی و رادیویی و… می‌تواند بسیار گران باشد و هزینه انجام آن طبعا برای واحد‌های کوچک به‌صرفه نیست.‌ آیا باید این نوع واحدها و فروشگاه‌های کوچک در عرصه تبلیغات کنار گذاشته شوند؟ خیر. خوشبختانه امروزه آبراهای مختلفی برای تبلیغات در اختیار فروشگاه‌ها و واحد‌های کوچک قرار گرفته است که تراکت A4 یکی از آن‌ها است. مهم‌ترین دلایل استفاده از تراکت به شرح زیر است:

  • مقرون به‌صرفه: همانطور که اشاره کردیم هزینه تهیه این تراکت‌های به نسبت بسیاری از روش‌های تبلیغاتی دیگر بسیار کمتر است و از لحاظ اقتصادی مناسب است.
  • سریع آماده شدن: یکی دیگر از نکات مثبت مهم این تراکت‌ها، آماده شدن سریع آن‌ها در زمان کم است. بنابراین می‌توانید در مدت زمان کمی پس از سفارش از تراکت‌های استفاده کنید.
  • جلب توجه افراد: تراکت A4 اگر دارای محتوای جذابی باشد و به خوبی پخش شود، می‌تواند توجه افراد را جلب کند. بنابراین باعث معرفی کسب و کار شما می‌شود.‌

 

 

جهت استعلام، مشاوره و ثبت سفارش با ما در تماس باشید!

سفارش تراکت A4

تراکت A4 یکی از متداول‌ترین  سایزهای تراکت می باشد، ابعاد معمولی که برای آن درنظر گرفته می‌شود، ۲۹*۲۰ سانتی‌متر  است که تقریبا 2 برابر اندازه تراکت A5 است.  توجه کنید که حداقل تیراژ برای چاپ تراکت A4  ۱۰۰۰ عدد می باشد. ثبت سفارش تعداد بیشتر از آن بلامانع است.

در نهایت بعد از ثبت سفارش خود، در مدت زمان کمی تراکت‌های آماده می‌شوند و به آدرسی که ثبت کرده‌اید، ارسال خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *